Ładowanie Wydarzenia

« Wszystko Wydarzenia

  • To event minęło.

Warsztaty Wanke Cook’ink: Czas na bao

Czerwiec 16 @ 6:00 pm - 9:00 pm

bao

Koszt warsztatów: 160 PLN za osobę

BAO – małe, drożdżowe chińskie bułeczki z wypasionymi dodatkami można w Kato zjeść zaledwie w kilku miejscach. A szkoda, bo to wspaniały przykład ulicznego jedzenia – pysznego i łatwego w przygotowaniu.

Ale skoro coś jest smaczne i proste to dlaczego nie zrobić tego samemu? To, czego potrzebujemy gotując coś po raz pierwszy to punkt odniesienia. Dlatego warto pogotować z kimś, kto wie co i jak powinno smakować oraz podzieli się z nami sprawdzonymi przepisami. W naszej polowej kuchni mamy na szczęście wszytko czego potrzeba, więc bez dalszych wstępów zapraszamy, bo przyszedł czas na bao.

Co w programie?

Po pierwsze własnoręcznie przygotujecie bułeczki bao, w których potem znajdą się dodatki:
– kaczka / pikle / spicy mayo
– konfitowany boczek / kimchi
– rostbef hoisin / warzywa

Możemy zagwarantować, że przygotujecie najlepsze BAO w Kato ! Zapraszamy na warsztaty 

Warsztaty Wanke Cook’ink: Czas na bao

Daniel Wanke – zaangażowany w projekt Wanke Cook’ink. Gastrosexualny Hedonisa, dla którego jedzenie jest nie tylko czymś niezbędnym do przeżycia, ale również sztuką przez którą można pokazać swoje własne „ja”. Miłośnik kuchni azjatyckiej. Ma również denerwujący zwyczaj zamieszczania na swoim Instagramie zdjęć pysznego jedzenia o barbarzyńskich nocnych porach.

  • Bao /kaczka /pikle /spicy mayo
  • Bao/ konfitowany boczek / kimchi
  • Bao/ rostbef hoisin / warzywa
  • Wysłanie zgłoszenia oznacza akceptację regulaminu. Regulamin dostępny jest tutaj
  • Warunkiem uczestnictwa w warsztatach jest wniesienie opłaty co najmniej  7 dni przed rozpoczęciem warsztatów
  • Wszystkie informacje, w tym potwierdzenie otrzymania opłaty, przesyłamy droga mailową na podany podczas rejestracji adres mailowy
  • Podana cena warsztatów obejmuje: produkty, napoje, przepisy, fachową opiekę prowadzącego
  • Całe wyposażenie kuchni oraz fartuchy są na miejscu. Kursanci przynoszą jedynie chęć do nauki i dobre humory
  • W przypadku nie zebrania minimalnej liczby uczestników warsztatów, mogą one zostać odwołane lub przeniesione na inny termin

Warsztaty Wanke Cook’ink: Czas na bao

Skorzystaj z poniższego formularza aby zapisać się na warsztaty. Po wysłaniu na podany przez Ciebie adres e-mail powinieneś otrzymać automatyczne potwierdzenie w którym znajdziesz wszystkie szczegóły dotyczące sposobu płatności i dalszych kroków postępowania. Po zarejestrowaniu twojej płatności otrzymasz bilet na to wydarzenie. Możesz go wydrukować lub przynieść w wersji elektronicznej.

Jeśli ciągu kilku minut nie otrzymasz maila z instrukcjami, sprawdź czy wiadomość nie trafiła do SPAMu w twojej skrzynce pocztowej, albo wyślij do nas maila na adres warsztaty@poledopopisu.plWysłanie zgłoszenia i udział w warsztatach oznacza akceptację regulaminu. Regulamin dostępny jest tutaj.

Szczegóły

Data:
Czerwiec 16
Czas:
6:00 pm - 9:00 pm

Miejsce

Pole do popisu
Batorego 3a
Katowice, 40-061 Polska
+ Google Map
Telefon:
+48 798 988 725
Strona internetowa:
www.poledopopisu.pl