Tworząc Pole do popisu chcieliśmy aby była to przestrzeń dla ludzi któży szukają miejsca do realizacji swoich planów, marzeń i pomysłów. Warsztaty kulinarne są dla nas najważniejsze, ale przyświeca im ten sam cel – są to warsztaty dla ludzi. Uważamy, że gotowanie jest wspaniałą zabawą dla każdego, niezależnie od poziomu umiejętności kulinarnych. Żeby gotować wystarczy odrobina chęci, dobry przewodnik i kilka najbardziej podstawowych sprzętów, które uczynią proces gotowania łatwiejszym. Dlatego naszych partnerów dobieraliśmy właśnie pod tym kątem, szukaliśmy firm dla których kuchnia i ludzie którzy ją wypełniają są najważniejsi.

Dlatego w Polu nie znajdziecie wyposażenia dla profesjonalistów, jakim posługują się szefowie kuchni w najlepszych restauracjach. Na naszych warsztatach używamy sprzętu znanego z każdej domowej kuchni. Oczywiście ważna była dla nas jakość i łatwość obsługi, dlatego dobieraliśmy wyposażenie tak, jak by była to nasza domowa kuchnia, którą Pole tak naprawdę się stało.

I to wystarcza, aby przygotować najbardziej wystawny posiłek, ponieważ reszta tkwi w Was.  U nas macie swoje pole do popisu !


 


 

Logo Kernau

Płyty indukcyjne i piekarniki marki KERNAU dostarczyła firma Max Kuchnie. KERNAU to bogata gama produktów stworzona z myślą o nawet najbardziej wymagających klientach, dlatego każdy znajdzie w ich ofercie produkty spełniające nawet najbardziej wygórowane oczekiwania. Sprzęty marki KERNAU to udany tandem zaawansowanej myśli technologicznej i wieloletniego doświadczenia szwajcarskich inżynierów, których zaprosiliśmy do współpracy przy współtworzeniu marki.

Więcej informacji o marce można znaleźć na stronie internetowej www.kernau.com

 

Logo Max KuchnieMax Kuchnie, która dostarczyła nam pozostały duży sprzęt AGD, to najszybciej rozwijająca się sieć salonów mebli kuchennych i sprzętu AGD w Polsce. Współpracują z najlepszymi projektantami i producentami, dzięki czemu dostarczają klientom produkty najwyższej jakości. Max Kuchnie dają możliwość stworzenia kuchni w jednym miejscu. Od projektu do doboru odpowiedniego wyposażenia. Od początku do końca.

 

Więcej informacji o firmie można znaleźć na stronie internetowej www.siec.maxkuchnie.pl

Russell Hobbs, dostarczył do pola wyposażenie którego używamy na warsztatach. Russell Hobbs jest numerem jeden w zakresie małych artykułów gospodarstwa domowego w Wielkiej Brytanii. Ich historia rozpoczęła się w roku 1952, kiedy to Bill Russell i Peter Hobbs połączyli siły, aby zmienić oblicze brytyjskich kuchni. Ich wizja była prosta: stworzyć produkty, które sprawią, że życie domowe będzie łatwiejsze i przyjemniejsze. Pierwszy czajnik elektryczny był jednym z wielu przełomowych wynalazków Russell Hobbs.

Jak sami mówią: „Ludzie dalej stanowią centrum wszystkich naszych działań. Będąc bliżej klienta, otrzymujemy informacje niezbędne do lepszego projektowania. Od innowacyjnej technologii dotykowej po odłączane elementy nadające się do mycia w zmywarce, nasze produkty są pełne rozwiązań umożliwiających klientom czerpanie radości z życia domowego. Dlatego zajmujemy istotne miejsce w samym sercu Twojego domu„.

Więcej informacji o firmie można znaleźć na stronie internetowej pl.russellhobbs.com