Każda rzecz jest niejako w przestrzeni możliwych stanów rzeczy. Przestrzeń tę mogę pomyśleć sobie jako pustą, ale nie mogę sobie pomyśleć rzeczy bez przestrzeni.
Ludwig Wittgenstein „Tractatus Logico-Philosophicus”

 

Inspiracją do stworzenia „Pola do popisu” była właśnie przestrzeń. Zachwyciła nas od pierwszego wejrzenia i dała motywację do działania. A teraz chcemy się nią podzielić z Wami.

Pole do popisu składa się z 3 pomieszczeń:

Wysokiej na 5 metrów sali warsztatowej o powierzchni 80 m2. To tutaj odbywają się warsztaty kulinarne i inne eventy. Jest dosyć miejsca na realizację każdego, nawet najbardziej szalonego pomysłu. Na czterech wyspach umieściliśmy piekarniki i płyty indukcyjne, oraz przygotowaliśmy przestrzeń do kulinarnych zmagań dla 12-14 osób. Mamy tu wszystko czego potrzeba aby przygotować nawet najwystawniejsze danie.

Drugie pomieszczenie, przylegające bezpośrednio do sali warsztatowej to kameralna jadalnia. Wszak gotowanie bez jedzenia to szczęście niepełne. Przy stole zmieści się swobodnie 14 osób

Ostatnie pomieszczenie, do którego można się dostać również osobnym wejściem, mieści się na piętrze. Nie nadaliśmy mu specjalnego charakteru. Ot, aby było na czym usiąść i gdzie postawić filiżankę kawy. Reszta należy do Was, to Wasze pole do popisu a my bardzo chętnie Wam je udostępnimy. Szczegóły w zakładce wynajem pola.

Niewątpliwą zaletą tych pomieszczeń jest możliwość dowolnej aranżacji przestrzeni. Całe wyposażenie jest mobilne, dzięki czemu mamy możliwość dostosowania wnętrza do charakteru warsztatów, eventu czy imprezy. Zawsze możecie nas zapytać czy wasze pomysły można zrealizować w polu.